en
December 17, 2020
1:30 pm - 4:35 pm Istanbul (GMT+3)
Virtual

ExxonMobil & TEB – Satınalmacıyla Sanal Tanışma Toplantısı – İSTANBUL ve ÖTESİ – Ege ve Akdeniz Bölgesi

17 Aralık’ta ikincisini gerçekleştireceğimiz “İSTANBUL ve ÖTESİ” Sanal Satınalmacı ile Tanışma toplantımızı duyurmaktan dolayı çok mutluyuz.ExxonMobil ve TEB tarafından sponsorluğu ve Kurumsal Üyelerimiz Vodafone, Barilla, Marriott Otelleri, ve ExxonMobil’in Türkiye’deki en büyük distributorlerinden olan İnallar’ın desteği ile gerçekleştireceğimiz bu organizasyonun ana amacı EGE ve AKDENİZ bölgesindeki kadın iş sahiplerine de ulaşmak olacak. Bu kurumlarla tanışmak ve onların “Tedarikte Çeşitlilik” e bakışlarını dinlemek isterseniz, kayıt olabilirsiniz:

Etkinlik amacı

  • Sizleri ExxonMobil, TEB ve başka davetli Kurumsal Firmalar (Global ve Lokal) ile tanıştırmak
  • Kurumsal firmaların satınalmaya ve tedarikte çeşitliliğe bakış açılarını sizlerle paylaşmak
  • Ürün ve servislerinizi bu kurumsal firmalara anlatma fırsatı sağlamak

Kayıt olmanızı takiben Zoom linki gönderilecektir.

ENGLISH

We are happy to announce the second “Go Beyond Istanbul,” a virtual Meet the Buyer event on December 17th. The meeting is sponsored by ExxonMobil and TEB, and supported by our member buyers Vodafone, Barilla, Marriott Hotels and one of ExxonMobil’s biggest distributors, İnallar. If you are a women business owner in the Egean and Mediterranean regions of Turkey who would like to meet with these corporations and learn about their PoV on Supplier Diversity, register now!

Following your registration, the Zoom link will be sent.

Event purpose

  • Introduce you to ExxonMobil, TEB and other invited corporations (global and local)
  • Share the perspectives of corporate firms on purchasing and diversity in supply with you.
  • Provide the opportunity to present your products and services to these corporate companies

Hourly Schedule

December 17, 2020

1:30 pm - 1:45 pm

Hoşgeldiniz Konuşmaları

1) Nilay Çelik, Ülke Direktörü, WEConnect International Türkiye 2) Eda Demir, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu Stratejik Otomotiv Müşteriler Müdürü, ExxonMobil Türkiye (Mobil Oil Türk A.Ş.) 3) Seçil Kurt, İşletme Bankacılığı Kullanıcı Deneyimi ve Ürün Tasarım Yöneticisi, TEB

1:45 pm - 2:35 pm

Panel: Kurumlar Anlatıyor! - Satın Alma ve Tedarikte Çeşitlilik

1) Aşan Özdemir, Tedarik Zinciri Kıdemli İş Ortağı, Vodafone 2) Aytaç Köksal, Satınalma ve Yan Ürün Satış Müdürü, Barilla 3) Hande Bahadır Dölek, Sheraton Grand Istanbul Ataşehir Genel Müdür Yardımcısı, Marriott Business Council Turkey 4) Ömer Yenihan, Fabrika Müdürü, Yönetim Kurulu Üyesi, ExxonMobil Türkiye (Mobil Oil Türk A.Ş.) 5) Özge Bahar, Satış Direktörü, İnallar

2:35 pm - 3:20 pm

Panel - Üyelerimiz WEConnect International’ı Anlatıyor!

"Women Owned" Sertifikalı Üyelerimizden WEConnect International'ı Dinleyin!

3:20 pm - 3:30 pm

Kapanış ve WECommunity Sistemi Lansmanı

3:35 pm - 4:35 pm

Paralel Tanışma Seansları

1. ODA - Barilla 2. ODA - Vodafone 3. ODA - Marriott Business Council Turkey 4. ODA- İnallar & ExxonMobil Türkiye (Mobil Oil Türk A.Ş.) 5. ODA - IBM 6. ODA – Melek Yatırımcılık Nedir? 1) Duygu Eren, Türkiye Genel Müdürü, Keiretsu Forum 2) Emir Uzunoğlu, Girişimci İlişkileri Direktörü, Keiretsu Forum 3) Keiretsu Forum üst yönetiminden "Melek Yatırımcılık" dinleyin! Alıcı kurumlar ile seanslara katılmayan herkes bu seansa katılabilir.